Басейн з кільця ЗБВ

Кільця ЗБВ — матеріал для виготовлення колодязів і підземних комунікацій. Цей виріб відмінно підходить для спорудження невеликої водойми на ділянці. Басейн з кільця ЗБВ — це просто і практично.

Бетонне кільце має прекрасні експлуатаційні характеристики: воно міцне і морозостійке, при правильній обробці не пропускає воду. Для будівництва прибудинкового басейну можна використовувати велике кільце — чим більше діаметр, тим більше буде водоймище.

Басейн з кільця ЗБВ

Щоб водоймище було герметичним, швиміж бетонним днищем і кільцями обов’язково обробляють гидроїзолюючими розчинами, наприклад «Пенетроном». Стіни кілець також можна обробити цим складом. Щоб знизити тиск на стіни, кільце поміщають в землю не на повну висоту. Стандартне штамповане кільце висотою 90 см закопують в землю на 50 см, залишаючи майже половину над її поверхнею.

Щоб басейн виглядав привабливо, стіни прикрашають різними матеріалами: мозаїкою, каменем, цеглою, деревом, фарбою. Існує багато варіантів на будь-який смак.

Експлуатація басейну взимку

Взимку басейн з кілець ЗБВ не потрібно спорожняти. Щоб зберегти цілісність водойми, всередину поміщають порожні пластикові пляшки з вантажем. Ці пляшки тонуть, і коли вода замерзає, лід, що утворився, тисне на м’який пластик. Бетонні стіни більш щільні, тому залишаються неушкодженими.

Пляшки необхідно повністю або частково втопити у воді, можна на різну глибину. Цей простий спосіб позбавить від турбот зі зливом води і збереже басейн в ідеальному стані.

Контроль чистоти води

Щоб вода в басейні залишалася чистою, на етапі будівництва басейну важливо подбати про герметичність. Якщо в басейн будуть проникати частинки грунту або грунтових вод, ніяка хімія не зможе його очистити.

Коли басейн зроблений і наповнений водою, періодично її потрібно дезінфікувати. Для цього існує великий вибір хімічних засобів від звичного хлору до брому і кисневмісних реагентів.

Басейн з кільця ЗБВ прекрасно впишеться в невеликий двір. Якщо розміри прибудинкової території не дозволяють побудувати велику водойму квадратної форми, то бетонне кільце цілком вміститься на парі квадратних метрів. Обслуговування такого басейну не вимагає великих зусиль і дарує масу позитивних емоцій.