Монтаж ЗБВ кілець

Залізобетонні кільця мають значні габарити і не менш значну вагу. Для будівництва споруд з цього будматеріалу використовують важку техніку. Часто кільця опускають на велику глибину під землю, і недотримання техніки безпеки може призвести до травм. Монтаж ЗБВ кілець не варто виконувати своїми силами.

Залізобетонні кільця використовують для будівництва підземних споруд:

Монтаж ЗБВ кілець
  • Питного колодязя;
  • Технологічних колодязів;
  • Оглядових колодязів;
  • Траншей;
  • Тунелів;
  • Системи відливу;
  • Очисних споруд.

Перед початком будівництва спорудження проектують і лише після точних розрахунків приступають до монтажу. На основі проекту складають кошторис і підбирають необхідні для будівництва елементи.

Особливості монтажу ЗБВ кілець

Перед установкою кілець риють котлован. Його глибина відповідає проектним розрахункам, а в ширину дають невеликий запас, щоб кільця увійшли вільно. Така установка залишає можливість обробки зовнішніх стін для кращої герметизації.

Залежно від призначення споруди і особливостей грунту підбирають бетонні кільця. У стійкому ґрунті допустимо використання простих кілець, а в рухомому використовують виключно фальцеві кільця з замком.

При необхідності обладнують дно. Для цього роблять подушку з піску і щебеню товщиною 50 см, на якій з бетону відливають днище. Іноді замість цього використовують готове ЗБВ днище. Далі на підставу встановлюють залізобетонні кільця. Роботу виконує будівельна бригада з використанням спецтехніки.

Вага кільця може досягати 1 т, воно має рівну гладку поверхню, тому ручний монтаж ЗБВ кілець неприпустимий. При використанні фальцевих кілець потрібна точна установка з попаданням в пази. Зробити це без використання техніки неможливо.

Після установки кілець шви між ними обробляють гидроїзолюючими розчинами. Для максимальної надійності це роблять і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони.

Де замовити монтаж ЗБВ кілець

Компанія KOLCA-GBI пропонує ЗБВ кільця і ​​інші елементи колодязів за доступними цінами. Власна бригада виконає монтаж конструкції на території замовника. Вся продукція відповідає нормам ДСТУ: стандартні та добірні кільця, кришки і днища. Замовити ЗБВ кільця з монтажем ви можете по телефону (097) 257 88 82.