Дренажний колодязь з бетонних кілець

Виробники бетонних дренажних систем продовжують вводити нововведення. Промисловість прагне поліпшити якість і продуктивність будівництва трубопроводів і колодязів, забезпечуючи скорочення відходів, зниження витрат, скорочення часу будівництва і мінімізацію впливу на навколишнє середовище. У зв’язку з цим дренажний колодязь з бетонних кілець має ряд переваг.

Дренажний колодязь з бетонних кілець

Технології виробництва продовжують розвиватися, а використання сучасних систем логістики забезпечує чудову якість продукції і надійне обслуговування. Відповідальний пошук сировини у місцевих постачальників гарантує, що відстань від заводу до ділянки невелика, а широке використання перероблених матеріалів зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище.

Використання сучасних суцільнолитих високопродуктивних ущільнень допомагає підтримувати водонепроникність і цілісність з’єднань в дренажному колодязі з бетонних кілець.

Гнучкість конструкції бетонних дренажних систем означає, що багато спеціальних функцій можуть бути вбудовані на заводі, а потім розміщені на місці. Ці позамайданчикові рішення можуть замінити тривалі операції на місці, тим самим підвищуючи безпеку на об’єкті та якість продукції, скорочуючи кількість відходів, прискорюючи установку і скорочуючи витрати.

Прекрасним прикладом зовнішнього рішення є система бетонних кілець колодязів, що володіє безліччю переваг, які задовольнять як проектувальників, так і підрядників, і операторів. Конструкція дренажного колодязя з бетонних кілець пропонує:

  • Скорочений час будівництва;
  • Знижені витрати на установку;
  • Підвищену безпеку на місці;
  • Вищу якість;
  • Водонепроникну систему;
  • Зменшення вуглецевого сліду.

Традиційно будівництво колодязя вимагало, щоб основа була сформована на місці. Процес може зайняти близько 40 годин на один колодязь і не завжди буває успішним. Бетонне кільце включає збірний залізобетонний монолітний базовий блок, укомплектований каналом і уступом з заданими комбінаціями входу і виходу.

І базові блоки, і кільця камер зроблені з більш товстими і міцними стінками. Завдяки міцній конструкції відпадає необхідність в бетонній огорожі, якщо це спеціально не потрібно.

Установка дренажного колодязя з бетонних кілець

Установка всієї системи виконується швидко і ефективно. Після установки виключаються мокрі операції, виключається утворення уступів на місці і герметизація підйомних отворів, а наступні операції можуть бути розпочаті негайно. Польові випробування показують, що можна легко досягти економії часу більш ніж на 30%, а витрат — більш ніж на 10%, особливо при установці без бетонної огорожі.