Кращий септик з бетонних кілець

Стрімкі темпи розвитку технологій привели до того, що тепер стало можливим побудувати септик, не вдаючись до допомоги фахівців і за короткий час. Схема будівництва не дуже складна і дозволяє швидко створити довговічну і надійну конструкцію. Який септик з бетонних кілець кращий?

Перед тим, як приступати до будівництва, необхідно вирішити, яку конструкцію і тип септика будувати. В даний час використовуються три варіанти організації септика.

Кращий септик з бетонних кілець

Однокамерний септик. Такий септик використовується як резервуар для стічних вод. Розрахунок обсягу роблять так: обсяг щоденного скидання повинен бути в 10-20 разів менше розмірів септика. Дренажна система не потрібна. Зазвичай такі септики не обладнують дном. Для надійної роботи необхідно провести ізоляцію швів між кільцями.

Септик з двома камерами. Першу використовують для твердих відходів, а в другій камері скупчуються рідкі. На дні розташований пісок і щебінь. Рідина йде крізь них в землю. В основі роботи септика такий принцип: перша камера зазвичай майже заповнена, а друга заповнюється в міру фільтрації.

Три камери. Такий варіант септиків з бетонних кілець вважається найкращим. У перших двох камерах відходи відстоюються, а третя використовується для процесу фільтрування. Під час риття котловану під третій колодязь необхідно викопати глибоку яму і оголити шар піску. Вода буде проникати крізь пісок і йти в землю.

Виділяють і конструкційні відмінності в септиках:

Накопичувальні. В основі роботи такого септика лежить принцип відстійника. Тут всередині два резервуари, в яких розділяються відходи на рідку і тверду частини. З них необхідно періодично відкачувати вміст. Така схема добре підійде для дачі. Прокачування можна проводити один раз на рік, якщо ви їздите на дачу тільки на вихідні.

Фільтраційні. Такі септики мають іншу конструкцію, що володіє розширеними можливостями. Усередині стічні води поділяються на частини, а потім через фільтр відходи потрапляють в грунт. Цю технологію можна використовувати в житлових будинках. Серед недоліків – її складно встановити.

Септик з системою біоремедіації. Це один з найсучасніших варіантів з високим рівнем фільтрації. Більш того, така конструкція дозволяє скидати сміття у водоймища, не завдаючи шкоди живій природі. Всередину резервуару поміщають спеціальні бактерії, які розкладають органічні речовини. Прибирання проводиться кожні 5, або 7 років. На сьогоднішній день це кращий септик з бетонних кілець.