Облаштування каналізації з бетонних кілець

Однією з важливих інженерних систем в заміському будинку є каналізація. Її безперебійне функціонування впливає на рівень комфортного проживання. Тому спочатку необхідно розібратися в правильному конструюванні облаштування каналізації з бетонних кілець, адже робити реконструкцію вже введеної каналізації в експлуатацію – «дуже брудна і клопітка справа».

Довговічне облаштування каналізації з бетонних кілець
Облаштування каналізації з бетонних кілець

Там, де живе людина, завжди є відходи життєдіяльності. Позбавитися від них допомагає проектування і введення в експлуатацію каналізаційної системи. Щоб каналізація виконувала функцію повноцінного очищення, необхідно враховувати:

 • яка здатність поглинання ґрунту;
 • рівень ґрунтових вод;
 • санітарні норми даного типу споруди.

Та потрібно пам’ятати про необхідну кубатуру будування каналізації з бетонних кілець, що використовується людьми, що постійно проживають в будинку. Розраховується вона за формулою: кількість осіб, які проживають в будинку * 3 (триразовий запас обсягу каналізації) * 200 (середня витрата води на одну людину в літрах). Чим менше прорахованих масштабів монтувати конструкцію, тим частіше потрібно буде викликати машину-асенізатор, а це додаткові витрати із сімейного бюджету. Отже, дешевше спроектувати, прорахувати і змонтувати правильно з першого разу.

Для облаштування каналізації з бетонних кілець підходить ґрунт:

 • з низьким рівнем ґрунтових вод;
 • піщаний;
 • супесь;
 • галечниковий;
 • гравійний;
 • великоуламковий з піщаними заповненнями.

Для довговічності використання каналізації з бетонних кілець бажано дотримуватися кількох правил конструювання найпростішої вигрібної ями з переливним колодязем:

 1. Розміщувати конструкцію необхідно на самій піднесеній точці ділянки, для того щоб зливові стоки обтікали стороною.
 2. Розраховувати обсяг з запасом.
 3. Використовувати систему переливу, що складається з двох і більше об’єктів, з’єднаних між собою відрізком труби.

Надійно спроектована конструкція каналізації ефективно окуповується найближчим часом, а обслуговування вимагає мінімальної уваги.

Замовляйте залізобетонні вироби у нас – доставимо вчасно і при необхідності змонтуємо на вашому об’єкті!