Переваги кілець залізобетонних збірних

Кільця зі збірного залізобетону користуються популярністю при обладнанні криниць. Це готовий матеріал, що не вимагає бетонних робіт на місці. Які ще є переваги у кілець залізобетонних збірних?

Особливості кілець ЗБВ
Переваги кілець залізобетонних збірних

Міцність збірного залізобетону з часом поступово збільшується. Інші матеріали можуть з часом погіршуватися, відчувати повзучість і збільшення напруг, втрачати міцність і деформуватися. Несуча здатність збірного залізобетону визначається його власними конструктивними якостями і не залежить від міцності або якості оточуючих засипних матеріалів. Дослідження на міцність показали, що термін служби збірних залізобетонних виробів може перевищувати 100 років.

Хімічна стійкість. Збірний залізобетон стійкий до більшості речовин. Однак жоден матеріал не є повністю захищеним від агресивних хімічних агентів. Таким чином, розумно вибирати матеріал з найдовшим очікуваним терміном служби. Збірні залізобетонні вироби можуть бути спроектовані таким чином, щоб витримувати очікуваний корозійний вплив.

Контроль якості. Оскільки кільця ЗБВ виробляються в контрольованому середовищі, вони демонструють високу якість і однорідність. Це ще одна перевага кілець залізобетонних збірних. Змінні, що впливають на якість, які зазвичай зустрічаються на робочому місці, — температура, вологість, якість матеріалів, якість виготовлення — практично виключаються на заводі.

Екологічність. Перевага залізобетонних збірних кілець полягає в тому, що після води бетон є найбільш часто використовуваним матеріалом на землі. Він нетоксичний, екологічно безпечний і складається з натуральних матеріалів. Закопані по всьому світу, збірні залізобетонні вироби допомагають транспортувати воду, не погіршуючи її якості.

Стійкість до атмосферних впливів. Збірний залізобетон добре підходить для будь-яких погодних умов. Для монтажу збірного залізобетону потрібно менше часу в порівнянні з іншими методами будівництва, такими як монолітний бетон. Збірний залізобетон можна легко встановити за запитом і відразу ж засипати, не чекаючи його застигання.

Водонепроникність. Стандартні водонепроникні герметики спеціально розроблені для зчеплення зі збірним залізобетоном, що робить можливим створення водонепроникних багатошовних залізобетонних конструкцій.

Ефективність. Збірні залізобетонні вироби прибувають на будівельний майданчик готовими до установки. Немає необхідності замовляти сировину, таку як арматурна сталь і бетон, і немає необхідності витрачати час на установку форм, укладання бетону або очікування, поки бетон застигне.

Низькі експлуатаційні витрати. Збірний залізобетон не вимагає або майже не вимагає обслуговування, що робить його ідеальним вибором практично для будь-якого рішення.

Вогнестійкість. Важлива перевага залізобетонних збірних кілець. Збірний бетон негорючий. Крім того, бетон не втрачає свою структурну здатність, як і сталь. Інші матеріали, крім бетону і сталі, легко спалахують і не працюють при підвищених температурах.