Бетонні колодязні кільця — універсальний будівельний матеріал

Використання бетонних кілець не обмежується колодязями і підземними спорудами. Їх використовують і для наземних конструкцій або навіть садового декору. Пряме призначення бетонних колодязних кілець — будівництво колодязів, септиків, тунелів. Ці вироби мають підвищену міцність, морозостійкість і вогнестійкість. ЗБВ кільця часто використовують в таких складних спорудах, як газова мережа.

Будівництво дренажних систем
Бетонні колодязні кільця

Бетонні кільця використовуються для створення дренажних систем. Це необхідно там, де потрібно знизити рівень ґрунтових вод. Залізобетон прекрасно справляється з навантаженнями на стиск і розтяг завдяки сталевій арматурі всередині. Вони взаємно доповнюють один одного: бетон служить кожухом для захисту від корозії арматури, а сталь запобігає розтріскуванню суміші.

Типи кілець, їх характеристики і випробування готової продукції

Залежно від області застосування і властивостей бетонне кільце ділиться на наступні види: водяні, газові, колодязні. Існують і більш специфічні кільця, виготовлені на замовлення. На кожне конкретне кільце наносять позначення, що складається з букв і цифр, які говорять про призначення та розмір кільця.

Перед тим, як відправитися на будівництво або в продаж, бетонні кільця проходять спеціальні випробування. В ході випробувань перевіряють їх стійкість перед навантаженнями, допустиме поглинання води, опір горінню. Іноді в ході випробувань кільця повністю руйнують, щоб визначити гранично допустиме навантаження. З розвитком технологій це втрачає актуальність, адже максимальний коефіцієнт навантаження можна визначити ультразвуковим методом.

Виробництво бетонних колодязних кілець

На початковому етапі інженери створюють проект із зазначенням точних параметрів виробу. Потім починається процес виготовлення:

  • Приготування бетонної суміші. Технологи визначають відповідну марку цементу, розмір гравію, склад пластифікаторів. Звичайно, до складу включають воду і пісок.
  • У вібропрес (також використовують віброформи, однак ця технологія застаріває) поміщають залізну арматуру, туди ж заливають бетонну суміш.
  • За допомогою машини відбувається ущільнення конструкції за допомогою різночастотних вібрацій.
  • Форму з виробом витягують з вібропреса, кільце дістають з форми.        

Для прискорення застигання іноді використовують пропарювання. Для цього кільце поміщають в спеціальну камеру і поступово підвищують температуру до 70-90 °С. У такому режимі бетонні колодязні кільця швидше набирають повну міцність.