Пристрій бетонних колодязів

Використання сучасних суцільнолитих виробів із залізобетону допомагає підтримувати водонепроникність і цілісність з’єднань. Гнучкість конструкції бетонних виробів означає, що багато спеціальних функцій можуть бути створені на заводі і просто розміщені на місці. Ці рішення можуть замінити тривалі операції на будівництві. Облаштування бетонних колодязів підвищує безпеку на об’єкті та якість продукції, скорочуючи кількість відходів, прискорюючи установку і скорочуючи витрати.

Використання ЗБВ кілець має ряд переваг при будівництві:

Пристрій бетонних колодязів
  • Скорочений час будівництва;
  • Зниження витрат на установку;
  • Підвищена безпека на місці;
  • Висока якість;
  • Водонепроникна система;
  • Зменшення вуглецевого сліду.
Облаштування бетонного колодязя

Традиційно будівництво колодязів вимагало, щоб основа була сформована на місці, де будівництво каналу, з’єднань і уступів відбувається в траншеї, часто у вологих і неприємних умовах. Процес може зайняти близько 40 годин на кожен бетонний колодязь. Завжди виникає ризик витоку, коли вихід стічних вод може призвести до забруднення ґрунту.

Облаштування бетонного колодязя включає збірний залізобетонний монолітний блок основи, безпосередньо кільця колодязя, кришку. Кільця можуть мати замкове з’єднання з пазами і гребенями на торцях. Завдяки міцній конструкції відпадає необхідність в додатковій бетонній огорожі. В ході робіт скорочується обсяг грунту, що виймається, це скорочує час, що витрачається на виїмку ґрунту, додатково підвищує безпеку майданчика і знижує витрати на установку.

Установка бетонного кільця

Установка всієї системи виконується швидко і ефективно. Після установки виключаються «мокрі» операції, виключається утворення уступів на місці і герметизація підйомних отворів, а наступні операції можна починати негайно. Польові випробування показують, що можна легко досягти економії часу більш ніж на 30%, а витрат — більш ніж на 10%.

Кільця ЗБВ набули широкої популярності не тільки як будматеріал для колодязів. Їх часто використовують для наземних споруд, включаючи обладнання басейнів, садового декору, промислових приміщень. Цей міцний матеріал по достоїнству оцінили багато людей, вибравши його для споруд на своїй території.