Ремонт колодязя з бетонних кілець: техніка безпеки

Неможливо переоцінити важливість дотримання техніки безпеки при ремонті колодязя з бетонних кілець. Це стосується як питних колодязів, так і каналізаційних споруд. Перебуваючи всередині колодязя, слід пам’ятати про техніку безпеки.

Слід залучити людину, яка буде знаходитися поза люком, поки робота буде завершена, на випадок, якщо комусь всередині буде потрібна допомога, а також для того, щоб подати потрібні інструменти.

Ремонт каналізаційних колодязів з бетонних кілець
Ремонт колодязя з бетонних кілець

Особи, що контактують зі стічними водами каналізації, завжди повинні дотримуватися індивідуальні правила техніки безпеки і охорони праці. Робітники можуть бути схильні до ряду різних захворювань, що передаються по повітрю і воді, а також інших проблем.

Будьте обережні, щоб не заразити чисті ділянки при поводженні з каналізаційними матеріалами. Якщо поруч розташовані грядки або джерела питної води, слід поміщати відходи в герметичні контейнери, щоб уникнути їх потрапляння на територію.

Рукавички — один з найбільш поширених засобів захисту, які можна використовувати для створення бар’єру між шкірою і поверхнями. Слід також пам’ятати про те, що під час роботи не можна торкатися до носа, очей, рота, обличчя або до будь-яких відкритих порізів.

Не слід приймати їжу в районі стічних вод. Надлишки стічної води і сміття завжди слід видаляти з ніг робітника, перш ніж повернутися всередину.

Інша захисне спорядження

Одним з важливих засобів захисту є вентилятор, який допомагає подавати свіже повітря в люк, щоб воно залишалося безпечним. Будь-які генератори, які можуть виділяти токсичні пари поруч з робочою зоною, слід якомога швидше видалити. Деякі з найбільш поширених засобів, що використовуються для реагування на надзвичайні ситуації в колодязі, — це ремені безпеки, рятувальні мотузки, захисний одяг і захисні каски. Ці деталі завжди повинні бути під рукою на випадок виникнення надзвичайної ситуації при ремонті колодязя з бетонних кілець.

Коли належна підготовка поєднується з правильним захисним обладнанням, у тих, хто ремонтує колодязі, знижується ризик виникнення нещасних випадків і травм. Кожен раз, коли завершуються ремонтні чи каналізаційні роботи, слід проводити перевірки безпеки, щоб гарантувати повну справність і безпеку споруд.