Готова продукція ЗБВ для колодязів

Колодязі зі збірного залізобетону — невід’ємна частина будь-якої сучасної каналізаційної системи. Секції колодязів зі збірного залізобетону виробляються в контрольованих умовах, що забезпечує високу якість і однорідність. Правильно спроектована і встановлена ​​система колодязів зі збірного залізобетону забезпечує чудову водонепроникність і є довгостроковим рішенням. Готова продукція ЗБВ для колодязів допоможе швидко створити потрібні спорудження.

Готова продукція ЗБВ

Збірні залізобетонні кільця дозволяють регулювати висоту отворів для доступу і продаються з різною висотою для підвищення гнучкості при установці в колодязях. ЗБВ кільця універсальні при зведенні заглиблених споруд. Вони використовуються в отворах сховищ і з’єднаннях труб для забезпечення доступу для технічного обслуговування і огляду до підземних трубопровідних систем і лічильників.

Інженерні споруди

Споруди інженерних мереж є важливим сегментом виробництва бетонних виробів, оскільки вони міцні і забезпечують легкий і безпечний доступ до дорогого обладнання для обслуговування. Збірний залізобетон ідеально підходить для всіх типів інженерних споруд, включаючи електричні, газові, промислові, телекомунікаційні, зливові і каналізаційні. Також важливо, щоб готова продукція ЗБВ для колодязів сприяла якості, своєчасності та простоті монтажу будівельних об’єктів за конкурентними цінами.

Кришки люків

Вхідні отвори для збірних залізобетонних виробів і водозбірні басейни включають кришки. Вони призначені для збору поверхневих стоків з проїжджої частини, парковок та інших поверхонь. Вони виробляються в багатьох конфігураціях, щоб відповідати місцевим вимогам та умовам. Володіючи довговічністю і міцністю, збірні резервуари і вхідні патрубки зі збірного залізобетону можна легко адаптувати до індивідуальних замовлень, щоб виготовляти їх будь-яких форм і розмірів відповідно до умов конкретного майданчика.

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує широкий асортимент ЗБВ-кілець і супутньої продукції в Києві. У нашій компанії ви можете придбати готову ЗБВ-продукцію високої якості за вигідними цінами. Контроль якості гарантує точну відповідність стандартам. Доставляємо ваші замовлення власним автотранспортом. Наші ввічливі менеджери завжди готові надати розгорнуту консультацію.