Для чого потрібно днище залізобетонного колодязя?

Облаштування колодязів вимагає різних елементів. Недостатньо просто закопати в землю кільця. Важливим елементом служить днище залізобетонного колодязя ПН. Воно виконує кілька функцій, без яких споруда не зможе повноцінно виконувати свої функції.

Як встановлюють днище ПН

Монолітні основи використовуються широко. Вони можуть бути різних розмірів, головне щоб вони відповідали декільком важливим вимогам. Основа повинна опускатися нижче приблизно на 150 мм нижнього рівня водного шляху і виступати на 300 мм ширше, ніж зовнішні розміри стінового кільця. Днище колодязя ПН повинно бути розташоване і вирівняно на укріпленій основі.

днище залізобетонного колодязя

Збірні днища можуть бути встановлені як частина програми укладання труб. Необхідно подбати про те, щоб вирівняти це днище на ущільненій ділянці. При необхідності ґрунт під днищем залізобетонного колодязя необхідно зміцнити цементом, а потім утрамбувати. Наступні кільця колодязя встановлюються безпосередньо на цю підставку, і ніяких стартових кілець не потрібно.

Стики між секціями колодязя необхідно закрити цементним розчином або гумобітумним герметиком. Точні вимоги визначають інженери на місці будівництва.

У глибоких колодязях діаметр камери можна зменшити, щоб зробити її більш рентабельною. Регулюючі кільця поміщаються на днище або окреме кільце для зменшення діаметра і тим самим створюють «тунель». Їх часто обладнають внизу колодязя, встановлюючи на днище ПН.

Для герметизації колодязя шов між днищем залізобетонного колодязя і кільцем повинен бути ретельно опрацьовано гідроізолюючим складом. У нього часто входить бітум, так як цей матеріал володіє необхідними властивостями. Використовують і інші гідроізолюючі суміші, головною вимогою до яких є тривале збереження властивостей. Повторна обробка під землею пов’язана з труднощами, тому важливо отримати хороший результат з першого разу.

Де купити днище залізобетонного колодязя?

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує широкий асортимент ЗБВ-кілець і супутньої продукції в Києві. В асортименті нашої компанії ви знайдете всі необхідні елементи колодязів, включаючи днище ПН. Вся наша продукція виготовлена ​​відповідно до стандартів ДСТУ. Ретельний контроль якості гарантує відсутність браку. Ми розуміємо, що перевезення виробів зі збірного залізобетону можливе тільки спеціальним транспортом, тому пропонуємо власний автопарк. При необхідності ми проводимо монтаж виробів власними силами.