Залізобетонні вироби для колодязів

Колодязі часто будують з ЗБВ-кілець і додаткових елементів. Для цього використовують продукцію з заводського бетону. Залізобетонні вироби для колодязів дозволяють створювати споруди швидко і з мінімальними витратами праці.

Люки забезпечують доступ персоналу і устаткування до каналізаційних труб для огляду, тестування і очищення. Вони будуються в місцях, де є зміна напрямку каналізаційної лінії, ухилу, позначки, розміру труб і стиків. Круглі, зазвичай чавунні пластини, які можна побачити на дорогах по всій країні, закривають підземні замкнуті простори, які відіграють фундаментальну роль в створенні і успіху каналізаційної системи.

Залізобетонні вироби для колодязів

Хоча кришки — це всього лише одна частина каналізаційної системи, у них є ряд функцій і компонентів. Часто використовують товсті бетонні кришки, проте їх монтаж неможливий на проїжджій частині.

Колодязь

Колодязь являє собою канал, розташований під кришкою, за яким стічні води проходять від входу в люк до виходу. Днище — це найнижча точка всередині колодязя. Його характеристики важливі для визначення діаметра споруди і його герметичності. Це залізобетонний виріб для колодязів повинен бути такого ж діаметру, як і стінове кільце.

Відстань між каналізаційною трубою і заданим орієнтиром, найчастіше верхом вулиці, і є висота колодязя. Перш ніж каналізаційна труба може бути успішно встановлена, вимірюється висота.

Сходи

Сходинки, найчастіше зроблені з металу або пластику, є драбиною на стінках люка, по якій персонал може безпечно спускатися для огляду, очищення або ремонту.

ЗБВ кільце

Це основна область колодязя, що має форму кільця. Вона служить основним будматеріалом для колодязя. Існують вироби різних розмірів, деякі з них оснащені додатковим замковим з’єднанням, щоб забезпечити додаткову міцність і герметичність. Для зміни діаметра колодязя використовують регулюючі кільця невеликої висоти. Вони мають товсті стіни і пропонуються різного діаметру.

Залізобетонні вироби для колодязів доступні в широкому асортименті. Їх виробництво на заводі гарантує точність розмірів, а контроль якості готової продукції дозволяє з упевненістю сказати, що вся ЗБВ продукція прослужить довго без необхідності обслуговування. Для індивідуальних потреб можливо виробництво добірних кілець нестандартних розмірів. Компанія «KOLCA-GBI» пропонує широкий асортимент ЗБВ-кілець і супутньої продукції в Києві.