Технічний оглядовий колодязь з бетонних кілець

Оглядовий колодязь — це робоча камера, яка через певні проміжки часу встановлюється уздовж трубопроводу для забезпечення доступу персоналу. Це потрібно для перевірок і обслуговування. Технічний оглядовий колодязь часто будують з бетонних кілець.

Технічний оглядовий колодязь

Колодязь із збірного залізобетону пропонує економічне і ефективне за часом рішення. Заводський бетон робить установку швидкою і ефективною, а використання ущільнювача матеріалу між секціями робить камеру водонепроникною. Залізобетонні кільця поставляються в різних розмірах і діаметрах. Можливі також спеціальні розміри — в цьому випадку кільця називають добірними.

Аксесуари

Регулюючі кільця. У глибоких камерах колодязів діаметр можна зменшити, щоб зробити їх більш рентабельними. Використовують більш вузькі кільця з товстими стінками.

Кришки колодязів. Для герметизації камери необхідна кришка. Бетонна кришка також пропонується в якості альтернативи звичайній чавунній. Через велику кількість крадіжок залишається велика кількість відкритих люків, що створює ризик для здоров’я і безпеки. Важкий характер в поєднанні з нульовою вартістю при перепродажі бетонної кришки робить це рішення ефективним.

Області використання

Технічні оглядові колодязі з бетонних кілець із збірного залізобетону широко використовуються для доступу до трубопроводів з поверхні. Колодязі ідеальні там, де потрібні високоякісні рішення, які не потребують технічного обслуговування. З точки зору безпеки, кришки бетонних люків не мають цінності для перепродажу та, отже, з більшою ймовірністю залишаться на місці, закриваючи вхід.

Транспортування і установка

При роботі з будь-якими бетонними виробами важливо пам’ятати, що, оскільки бетон є важким і дещо крихким матеріалом, удари або ударні навантаження будь-якого виду можуть пошкодити виріб. Особливо це стосується гострих предметів.

Компоненти люка зазвичай транспортуються в вертикальному положенні, і в цьому положенні їх слід вивантажувати і штабелювати. Ні в якому разі не можна піднімати кільця за краї. Для цих операцій слід використовувати відповідне підйомне устаткування.

Під час установки технічного оглядового колодязя з бетонних кілець траншея або котлован повинні бути підготовлені відповідно до специфікацій інженерів майданчика. Виїмка для колодязя повинна бути на 300 мм ширше, ніж зовнішній діаметр кільця. При виїмці ґрунту повинна бути передбачена додаткова глибина, необхідна для основи. Компанія «KOLCA-GBI» пропонує широкий асортимент ЗБВ-кілець і супутньої продукції в Києві.