Установка ЗБВ кілець в Києві

Кільця із залізобетону володіють значними габаритами і не менш значною масою. Для будівництва конструкцій з цього матеріалу необхідна спеціалізована техніка. Кільця встановлюють глибоко під землю, тому необхідна обережність. Установку ЗБВ кілець не варто виконувати своїми руками. Замість цього зверніться до професіоналів.

Кільця ЗБВ часто використовують для створення різних типів споруд. Серед них:

Установка ЗБВ кілець
  • Колодязі питні та технічні, оглядові;
  • Траншеї;
  • Тунелі;
  • Системи для відводу зливних вод;
  • Очисні споруди.

Перед початком будівельних робіт важливо скласти точний проект і розрахувати необхідну кількість матеріалів. Від цього залежить раціональний розподіл ресурсів і швидке закінчення робіт.

Особливості установки ЗБВ кілець

Першим етапом служать земляні роботи. Копають котлован для установки елементів колодязя. Його глибина повинна відповідати проектним розрахункам, а по ширині роблять запас близько 300 мм, щоб кільце вільно встало на місце. Це також залишає можливість зовнішньої обробки швів.

Залежно від цільового призначення конструкції і особливостей середовища підбирають вид ЗБВ кілець. Якщо ґрунт пучиністий або вологий, необхідно використовувати кільця з фальцевим з’єднанням, щоб забезпечити надійну герметичність.

В колодязях часто використовують днище ПН. Для його установки роблять основу з сипучих матеріалів товщиною приблизно 50 см. Днище встановлюють на щільну основу. Іноді днище роблять заливним, однак це може уповільнити темпи будівництва. ЗБВ кільця встановлюють безпосередньо на днище ПН. Шви необхідно добре гідроізолювати.

Маса кільця може досягати 1 т, а його гладка поверхня не дозволяє встановити ЗБВ кільце ручним способом. При монтажі фальцевих кілець потрібно точне попадання в пази. Зробити це без використання техніки буде вкрай складно.

Для максимальної надійності гідроізоляцію швів роблять і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони.

Де замовити установку ЗБВ кілець в Києві

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує залізобетонні елементи колодязів за вигідними цінами в Києві. Ми маємо в своєму розпорядженні транспорт для доставки важкої продукції, пропонуємо монтаж на вашій території. Вся продукція відповідає стандартам ДСТУ. У нашому асортименті стандартні та добірні кільця, кришки і днища. Замовити ЗБВ кільця з установкою ви можете по телефону (097) 257 88 82.