Що таке оглядовий колодязь із збірного залізобетону?

Оглядові колодязі можна часто побачити біля підземних трас. Вони забезпечують інспекцію цих комунікацій. Існують різні матеріали для будівництва цих споруд. Найчастіше використовують кільця зі збірного залізобетону. Що таке оглядовий колодязь із збірного залізобетону? Спробуємо відповісти на це питання.

Що таке оглядовий колодязь

Оглядові колодязі забезпечують доступ для огляду і обслуговування різних підземних комунікацій. Найбільш поширені місця для створення таких шахт:

  • де один трубопровід приєднується до іншого;
  • де трубопровід змінює розмір, повертає, виходить ближче до поверхні;
  • на відстані, достатньої для ефективного використання обладнання для інспекції.
Оглядовий колодязь з ЗБВ-кілець

Будівництво колодязя з використанням традиційних методів займає багато часу. Процес вимагає роботи персоналу, що працює в складних умовах під землею. Збірні системи з кілець ЗБВ мають ряд важливих переваг: їх можна швидко, недорого і безпечно встановити. Вони водонепроникні, мають високу міцність, майже не створюють відходів та екологічно безпечні.

Що таке оглядовий колодязь із збірного залізобетону? Це обладнана шахта з готових залізобетонних кілець, зроблених на заводі. Вони оснащені стикувальними сполуками, кріпильними елементами, уступами. У продажу є і готові люки, які надійно закриють спорудження і забезпечать безпеку.

Індивідуальне будівництво

Існують різні розміри кілець, що дозволяють споруджувати колодязі різних розмірів. Можливо звуження і розширення на глибині, зміна напрямків. Використання цього універсального матеріалу дозволяє заощадити час і витрати на будівництво.

Мінімальні вимоги до додаткових матеріалів

Міцна конструкція і надійні стіни дозволяють відмовитися від додаткового ущільнення гравієм або щебенем. Для правильної роботи досить шару гідроізоляції.

Використання збірних бетонних кілець для колодязів дозволяє швидше проводити будівництво. Земляні роботи проходять швидше. Використовуючи викопаний ґрунт, можна в короткі терміни завершити будівництво з мінімальними витратами. Використання кілець ЗБВ дозволяє збільшити опір тиску і створити безпечні для людини експлуатаційні шахти. Компанія «KOLCA-GBI» пропонує широкий асортимент ЗБВ-кілець і супутньої продукції в Києві.