Вигідні сторони збірних бетонних колодязів

Використання збірного залізобетону гарантує відповідність технічним вимогам ДСТУ. Продукцію виробляють в заводських умовах з контролем якості. За рахунок цього досягається значна довговічність збірних бетонних колодязів. Вона може перевищувати 100 років.

Міцність бетону
збірні бетонні колодязі

Однією з найбільших переваг використання бетонного колодязя є те, що бетон дуже міцний на стиск. Круглий колодязь з ЗБВ кілець використовує цю особливість. Його кругла форма гарантує, що тиск ґрунту і гідростатичний тиск рівномірно розподіляються по круглому валу. Це дозволяє встановлювати круглі колодязі на набагато більшу глибину, ніж збірні колодязі еквівалентної міцності з плоскими сторонами і кутами.

Легкість доступу

Якою б не була форма люка, якщо він включає в себе сходи або сходинки для доступу, користувачі повинні бути впевнені в безпеці. Кільця великого діаметру дозволяють безперешкодно проникати в колодязь для огляду та технічного обслуговування.

Сумісність з іншими матеріалами

Збірні бетонні колодязі відрізняються великою універсальністю і розраховані на роботу з усіма стандартними матеріалами і розмірами труб. Існуючі колодязі з ЗБВ кілець можуть бути дооснащені новими сполуками без необхідності заміни всього колодязя. Кільця використовують для обладнання септиків і очисних споруд, розміщуючи всередині додаткове обладнання.

Мінімізуйте потребу в гранульованій засипці

Міцна конструкція і широкі стінки означають, що можна відмовитися від використання гранульованої або бетонної засипки. Її використовують, тільки якщо цього вимагає окремий проект. Земляні роботи можна засипати раніше, використовуючи викопаний ґрунт, що робить установку збірного бетонного колодязя більш безпечною та швидкою. Одночасно це знижує вартість засипки та утилізації викопаного матеріалу.

Економте на викидах вуглецю

Збірні залізобетонні системи забезпечують значне зниження викидів вуглецю. За оцінками Міністерства екології, скорочення викидів вуглекислого газу може скласти до 43% на один колодязь в порівнянні з традиційним будівництвом на місці. Помітною частиною цієї економії вуглецю є відмова від бетонної або зернистої засипки і використання вийнятого ґрунту.

Компанія «KOLCA-GBI» виготовляє ЗБВ продукцію для збірних бетонних колодязів в заводських умовах. Контроль якості готової продукції гарантує тривалий термін експлуатації. Доставимо вироби по Києву і області, виконаємо монтаж на території клієнта.