Виробники ЗБВ виробів в Києві

Немає сумнівів в тому, що старі цегляні або залиті бетонні колодязі витримали випробування часом. Їх довговічність — продукт досвідчених інженерів і будівельників. Однак якість збірного залізобетону набагато надійніша. Виробники ЗБВ виробів в Києві «KOLCA-GBI» пропонують широкий асортимент продукції для колодязів.

Виробники ЗБВ виробів

Умови на нашому підприємстві суворо регулюються. Ми стежимо за температурою, вологістю та іншими умовами, що впливають на затвердіння матеріалу. Ця однаковість означає, що ми можемо виготовляти кожний виріб зі збірного залізобетону відповідно до точних специфікацій.

Міцність

Послідовність і довговічність наших матеріалів наділяють ЗБВ продукцію довгим терміном служби. Збірний залізобетон не руйнується і не втрачає міцності, як інші матеріали. Як довго прослужить збірний залізобетон? Важко сказати напевно. За оцінками, його термін служби складає 100 років. Ми можемо налаштувати продукти для підвищення їх довговічності в екстремальних умовах.

Гідроізоляція

Кільця повинні витримувати суворі умови експлуатації. Вони живуть під землею, в темних і вологих умовах, під дорогами і автостоянками. Для виконання своєї функції вони повинні бути водонепроникними. Виробники ЗБВ виробів пропонують надійні матеріали, щоб гарантувати, що продукти зі збірного залізобетону не протікають. Ми проводимо випробування на водонепроникність на заводі.

Як встановити колодязь із збірного залізобетону

Легкість монтажу характерна для всіх збірних залізобетонних конструкцій. Встановити готові вироби простіше, ніж побудувати на місці. Ця перевага особливо помітна для підземних конструкцій.

Хоча установка відносно проста, точність необхідна, щоб конструкція була довговічною. Ось скорочений огляд процесу:

  • Підйомні пристрої. Робочі будуть використовувати кран і інші підйомні пристрої, щоб підняти конструкцію і помістити її в траншею. Підйомний пристрій має мати допустиму вантажопідйомність.
  • Укладання елементів колодязя. Насамперед встановлюють днище на підготовлену площадку. Землю вирівнюють, засипають шар гравію. На днище опускають кільця, точно поєднуючи між собою. Це особливо важливо при наявності фальцевого з’єднання. Кришку встановлюють на верхню частину колодязя, яка може перебувати на одному рівні із землею або вище.
ЗБВ вироби від виробника

Якщо вам потрібна допомога з установкою, вам допоможуть фахівці компанії «KOLCA-GBI». Для отримання більш докладної інформації зв’яжіться з нами. Ми пропонуємо кільця стінові КС, днища ПН, кришки ПП. Вся продукція відповідає стандартам ДСТУ. Доставляємо замовлення по Києву і області, здійснюємо монтаж.