Дизайн колодязя з бетонних кілець

Бетонні кільця — популярний матеріал для обладнання колодязів. ЗБВ вироби дозволяють побудувати їх швидко. Однак наземна частина не завжди задовольняє вимоги домовласників до дизайну ділянки. Щоб сірий бетон не псував вид прибудинкової території, використовують різні варіанти обробки. Дизайн колодязя з бетонних кілець може радувати своїм зовнішнім виглядом. Щоб домогтися цього, використовують додаткові матеріали обробки.

Натуральний камінь
Дизайн колодязя

Натуральні породи каменю стануть ідеальним доповненням до ландшафтного дизайну. Колодязь виглядає природно, як ніби його створила природа. Для створення такого дизайну колодязя потрібні штукатурні роботи: важкий камінь вимагає хорошої обробки бетону і якісного клею.

Дерев’яна обробка

Будівництво дерев’яного даху над колодязем — класичний варіант. Дерев’яний каркас відкриває можливості для різноманітного дизайну. Це дає нагоду для додаткового декору або функціональних доповнень: наприклад, місця для зберігання.

Цегла

Це довговічний матеріал, що володіє тривалим терміном служби. Гарний орнамент з цегли стане справжньою окрасою колодязя на ділянці. Важливо використовувати види, що не вбирають вологу. Наприклад, поризована цегла або керамоблок вбирає вологу і руйнується під її впливом. Для додаткової гідроізоляції використовують гідрофобні склади.

Дизайн колодязя з використанням дерева може бути виконаний в різних стилях. Дерево — самий популярний оздоблювальний матеріал для колодязів. З його допомогою роблять традиційні зруби, сайдинг або дикі натуралістичні гілки.

Штукатурка

Бюджетний, але не менш надійний спосіб обробки — штукатурка і подальше забарвлення. Водовідштовхувальна фарба не пропускає вологу, створює привабливий вигляд, оберігає від сонячних променів. Цей спосіб не виключає додаткові варіанти обробки: досить побудувати дерев’яне загородження або кам’яну конструкцію.

Дизайн колодязя можна обігравати за допомогою інших елементів садового декору. Наприклад, біля криниці створюють клумбу або невелику водойму, будують лавочки.

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує ЗБВ-вироби для колодязів. Виробляємо посилені кільця і ​​кришки, добірні кільця. Доставляємо замовлення по Києву і області. Проводимо монтажні роботи. Всі вироби відповідають стандартам ДСТУ.