ЗБВ вироби для колодязів

Залізобетонна продукція включає в себе різні вироби. Її виготовляють на заводі. Монтаж збірних виробів з бетону простіше в порівнянні з монолітними конструкціями. Асортимент продукції широкий. ЗБВ вироби для колодязів включають днища, кільця і ​​кришки.

Асортимент включає в себе все необхідне для облаштування підземних споруд. До них відносяться питні, технічні та оглядові колодязі, тунелі, септики, очисні споруди.

Види ЗБВ виробів для колодязів
Кільце стінове КС
ЗБВ вироби для колодязів

Оглядовий колодязь — це камера, що відкриває доступ до мережі підземних комунікацій. Вона використовується для перевірок і технічного обслуговування. Колодязь із збірного залізобетону пропонує економічне рішення з швидким монтажем. Використання ЗБВ кілець дозволяє швидко встановити колодязь.

Стандартні бетонні кільця виробляють діаметром 1 м, 1.5 м, 2 м. Стандартна висота — 90 см. Інші розміри можна виготовити по спеціальному замовленню. В цьому випадку кільця називають добірними.

Кільця можуть мати фальцевий замок. Це з’єднання дозволяє отримати високу міцність колодязя. Кільце з фальцевим замком має гребінь з внутрішньої сторони нижнього торця. На верхньому торці гребінь розташований зовні. При монтажі кільця ставлять один на одного, щільно з’єднуючи гребені. Таке з’єднання витримує більший тиск в порівнянні зі стандартними кільцями.

Днища ПН

ЗБВ вироби для колодязів включають готові днища. У нижній частині колодязя встановлюють днище. Готове збірне днище дозволяє прискорити будівництво і зберегти високу міцність конструкції. Днище ПН встановлюють на підготовлений шар: землю вирівнюють, насипають шар гравію для створення міцної основи.

Стики між днищем і кільцем обробляють гідрофобним розчином. Це допомагає уникнути просочування ґрунтових вод і бактерій. Стандартні днища мають діаметр 1.5 м, 2 м, 2.5 м. Висота становить 10 або 12 см.

Кришки ПП

Для захисту колодязя необхідна кришка. Бетонна кришка також пропонується в якості альтернативи звичайній чавунній. Кришка має велику вагу, тому вкрасти її значно складніше. Кришки мають висоту 15 см, а діаметр становить 1.2 м, 1.7 м, 2.2 м.

Де купити ЗБВ для колодязів?

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує якісну продукцію, яка відповідає стандартам ДСТУ. Доставляємо замовлення по Києву і області, виконуємо монтажні роботи. Виробляємо добірні кільця, посилені кришки і кільця.