З чого роблять каналізаційні оглядові колодязі?

Оглядові колодязі необхідні для інспекції каналізаційних мереж. ЗБВ-продукція завоювала популярність як основний матеріал для підземних споруд. Оглядові каналізаційні колодязі не стали винятком. Заводський залізобетон володіє міцністю, яка гарантує безпечну експлуатацію колодязя і тривалий термін служби.

каналізаційні оглядові колодязі

Оглядовий колодязь призначений для технічних робіт з каналізацією. Його будують таким чином, щоб забезпечити простий доступ людини. На першому місці завжди стоїть безпека. Матеріали для колодязя повинні витримувати тиск ґрунту, підвищені механічні навантаження. Армований бетон справляється з цими завданнями краще будь-якого іншого матеріалу.

Переваги оглядових каналізаційних колодязів з ЗБВ кілець

Заводський збірний залізобетон використовується в будівництві завдяки своїм вражаючим якостям. Залізобетон легко витримує тиск, не руйнується під впливом вологи, не іржавіє. Термін служби оглядового колодязя їх ЗБВ кілець досягає 50 років.

При обладнанні колодязів важливо проводити гідроізоляцію, щоб волога не проникала в стики між елементами. Для цього використовують спеціальні склади, найчастіше на основі бітуму.

Ключові переваги ЗБВ кілець для оглядових колодязів
  • Висока міцність;
  • Тривалий термін служби — до 50 років;
  • Простота і швидкість монтажу;
  • Не потребують обслуговування;
  • Економічна ефективність.

Якість ЗБВ продукції забезпечена в контрольованому середовищі. Всі деталі виробляють на заводі, контролюючи готовий результат. Використання матеріалів відповідно до стандартів ДСТУ гарантує високі експлуатаційні характеристики, які будуть однаковими для всіх виробів.

Використання ЗБВ кілець для оглядових каналізаційних колодязів дозволяє створювати великі простори під землею. Стінові кільця КС доступні в різних розмірах. КС-20-9 має діаметр 2 м і забезпечить комфортний доступ для людини. Всі елементи колодязів оснащені монтажними петлями, що істотно спрощує їх установку.

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує асортимент ЗБВ-продукції в Києві. Доставляємо вироби до об’єкта замовника, займаємося монтажними роботами. Всі наші продукти відповідають стандартам ДСТУ. Гарантуємо високу якість. Пропонуємо посилені кільця і ​​кришки, виробляємо добірні кільця.