Кришка з люком для бетонного кільця

Бетонні кришки колодязів по функціональності перевершують кришки, зроблені з заліза. Вони мають більшу вагу, тому їх складніше вкрасти. Термін служби кришки вимірюється десятиліттями. Кришка з люком для бетонного кільця служить не тільки надійним бар’єром, а й доступом в колодязь.

Кришки застосовують при будівництві колодязів, підземних технічних споруд, тунелів, каналізації. Виріб забезпечує надійний захист і легкий доступ для обслуговуючого персоналу.

Кришка з люком для бетонного кільця
Переваги бетонних кришок

Компанія «KOLCA-GBI» строго дотримується галузевих стандартів якості та випробувань і не допускає помилок при виробництві якісних кришок для бетонних колодязів. Кришки мають маркування ПП.

Ось кілька переваг покупки кришок, виготовлених в Києві:

  • Бетонні кришки мають чудову економічність. Це основна причина вибору виробів з бетонної суміші.
  • Кришки із збірного залізобетону дуже міцні і складаються з дійсно важкого матеріалу в порівнянні з кришками з чавуну. Бетонна суміш забезпечує велику вагу і тривалий термін служби.
  • «KOLCA-GBI» пропонує якісні бетонні вироби: кришки зі збірного залізобетону гладкі й рівні. Бетонні кришки не тільки володіють красою, а й можуть бути легко адаптовані до проїжджої частини і тротуарів. Кришки не слизькі. В одному аналітичному звіті було виявлено, що деякі люди не помічають, як вони буквально пересуваються по кришкам люків.
  • Простий і швидкий монтаж: збірні кришки з люком для бетонних кілець нескладно встановити. Завдяки цьому вони настільки прості в установці, що не потребують великих витрат на кріплення. «KOLCA-GBI» поставляє бетонні кришки повністю готовими до монтажних робіт.
Розміри стандартної продукції

Вироби мають безліч розмірів. «KOLCA-GBI» виробляє збірні залізобетонні кришки різних розмірів. Бетонні кришки люків доступні в діаметрі:

  • 120 см;
  • 170 см;
  • 220 см.

Стандартні круглі кришки з люком для бетонних кілець мають висоту 15 см. Компанія «KOLCA-GBI» пропонує елементи бетонних колодязів в Києві за вигідними цінами. У нас ви знайдете бетонні кільця КС, днища ПН. Виробляємо стандартні розміри або продукцію за індивідуальним замовленням. Пропонуємо посилені кришки і люки. Доставляємо продукцію власним транспортом по Києву і області.