Переваги басейну з бетонного кільця

Кільця ЗБВ зазвичай використовують для спорудження колодязів і підземних конструкцій. Однак використання кілець не обмежується тільки цією сферою. Багато людей використовують бетонні кільця для створення ландшафтного дизайну. Басейн з бетонного кільця стане справжньою окрасою садової ділянки.

басейн з бетонного кільця

Кільця ЗБВ мають вражаючі експлуатаційні характеристики. До них відносять:

  • Високу міцність.
  • Морозостійкість.
  • Тривалий термін служби.
  • Простий монтаж.

Кільце дозволяє створити басейн як невеликих габаритів, так і діаметром 2 м. Стандартні кільця мають внутрішній діаметр 1 м, 1.5 м, 2 м.

Важливість гідроізоляції

Щоб басейн з бетонного кільця вийшов герметичним, необхідна гідроізоляція швів. Між днищем і стінами зазор обробляють гідрофобним складом. Це може бути розчин на основі бітуму, «Пенетрон», або інші суміші. Для підвищення надійності бетону цими складами можна обробити і внутрішню поверхню кільця.

Гідроізоляцію роблять не тільки щоб запобігти протіканню води з басейну. При порушенні герметичності в воду можуть потрапити бактерії, ґрунт, небезпечні мікроорганізми. Шар гідроізоляції запобігає забрудненню.

Коли басейн зроблений і наповнений водою, періодично її потрібно дезінфікувати. Для цього існує великий вибір хімічних засобів від звичного хлору до брому і кисневмісних реагентів.

Особливості монтажу

Щоб кільце добре витримувало тиск, його поміщають в землю не повністю. Над поверхнею залишають 40-50 см. Для обробки басейну можна використовувати найрізноманітніші матеріали. Камінь або дерево додадуть респектабельності, а штукатурка дозволить реалізувати широку кольорову гаму

Що потрібно знати при експлуатації басейну взимку?

Багато домовласників спустошують басейн з бетонного кільця на зиму. Цього можна не робити. Щоб лід при розширенні не зруйнував бетонну конструкцію, в басейн можна помістити гілки або порожні пляшки з вантажем. Другий варіант кращий. Лід при розширенні тисне на порожні пляшки, тому що їх щільність низька. Бетонні кільця мають більш високу щільність, тому залишаються неушкодженими.

Басейн з бетонного кільця стане прекрасним доповненням до ландшафту. Додатковий декор здатний повністю приховати ЗБВ кільце. Компанія «KOLCA-GBI» пропонує збірну залізобетонну продукцію високої якості. Доставляємо замовлення по Києву і області. Здійснюємо монтаж.