Установка колодязя з бетонних кілець

Бетонні кільця — популярний матеріал для будівництва колодязів та підземних споруд. Цей матеріал володіє вражаючою міцністю, служить довго і простий в монтажі. Установка колодязя з бетонних кілець не вимагає тривалих земляних робіт. Які кроки включає монтаж?

Безпека
Установка колодязя з бетонних кілець

Безпека завжди повинна бути головним пріоритетом в будь-якому будівельному проекті, і всім роботам на майданчику повинна передувати відповідна оцінка ризиків. Високий рівень безпеки повинен бути забезпечений на всіх етапах робіт:

  • розвантаження транспортних засобів;
  • переміщення компонентів;
  • земляні роботи;
  • розміщення елементів;
  • засипка.
Підготовка

Викопайте траншею відповідних розмірів для розміщення конструкції колодязя. Траншея повинна забезпечувати достатній робочий простір за межами камери для доступу і зворотної засипки відповідно до необхідної специфікації з урахуванням умов ґрунту, глибини виїмки і будь-яких інших відповідних факторів. Висота компонентів колодязя є номінальною, тому корисно виміряти елементи перед установкою, щоб отримати необхідну висоту готової камери.

Установка основи колодязя з бетонних кілець

Перед спуском збірне днище може бути обладнане зливним отвором для змащення, якщо це необхідно. Для утворення водонепроникного з’єднання між блоками використовують різні герметизуючи склади. Помістіть днище ПН на підготовлений гранульований шар. Перевірте вирівнювання.

Установка стінових бетонних кілець колодязя

Перед установкою кільцевого блоку камери переконайтеся, що стики чисті і не містять сторонніх предметів. Встановіть кільце на підготовлене днище. Повторіть ці дії з іншими кільцями, поки камера не досягне необхідної висоти. Переконайтеся, що стики рівні. При використанні фальцевого з’єднання необхідно стежити за точним попаданням пазів один в одного.

Монтаж перекриття

Помістіть кришку безпосередньо на останнє кільце камери так, щоб отвір для доступу розташовувався відповідно до проекту. Легко натисніть на плиту, щоб забезпечити щільне з’єднання.

Зворотнє засипання

При використанні збірних залізобетонних кілець викопаний ґрунт може бути повернутий в якості засипки. Ущільніть засипний ґрунт, як зазначено в проекті. Колодязем можна користуватися після висихання герметизуючих складів для обробки стиків.

Придбати елементи бетонних колодязів ви можете в компанії «KOLCA-GBI». Пропонуємо кільця КС, днища ПН, кришки ПП. Доставляємо компоненти по Києву і області, встановлюємо колодязі з бетонних кілець на об’єкті замовника.