5 причин купити залізобетонні кільця для колодязя

Будівництво колодязів зазнало багато змін. У стародавні часи для облаштування використовували каміння, а будівництво тривало кілька тижнів. На сьогоднішній день створення глибокої криниці не вимагає складних і тривалих робіт. Досить купити залізобетонні кільця для колодязя.

Традиційно конструкція вимагала, щоб основа була сформована на місці. Будівництво каналу, з’єднань і уступів відбувалося в траншеї, часто в замкнутих просторах, які можуть становити загрозу для робітників.

купити залізобетонні кільця для колодязя

Процес займав близько 40 годин на кожен люк. Результат не завжди був успішним, особливо з точки зору водонепроникності. Вихід стічних вод міг привести до забруднення колодязя. Забруднення викликало необхідність дорогого і складного обслуговування.

Нові системи бетонних колодязів з ЗБВ виробів позбавляють від цих проблем. Вони складаються зі збірного залізобетону круглого перетину. Ця форма в поєднанні з контрольованими фабричними умовами стали причиною широкого поширення кілець ЗБВ.

1. Міцність

Кільця, днища і кришки зроблені з товстими і міцними стінками. Міцна конструкція означає, що в більшості випадків відпадає необхідність у бетонній огорожі, що значно знижує загальний необхідний обсяг бетону.

2. Багатофункціональність

Купити залізобетонні кільця для колодязя можна не тільки для джерела питної води. Продукцію використовують для будівництва технічних і оглядових колодязів, тунелів, каналізації, септиків. Кільця ЗБВ знаходять застосування і в наземному будівництві, наприклад, для створення садового декору або невеликих басейнів.

3. Швидка установка

Земельні роботи проходять швидше, і будівельникам потрібно менше працювати в обмеженому просторі. Це скорочує час, що витрачається на виїмку ґрунту, ще більше підвищує безпеку майданчика і скорочує час і витрати на установку. Вироби монтуються один на одний, дозволяючи швидко ввести колодязь в експлуатацію.

4. Простота ремонту

Пошкодження елемента колодязя не зажадає його повного демонтажу. Досить замінити пошкоджену деталь і споруду можна використовувати далі.

5. Довговічність

Використання бетонної суміші відповідно до стандарту ДСТУ гарантує тривалий термін служби. Кільця ЗБВ можуть прослужити більше 100 років. При цьому вони не вимагають обслуговування.

Де купити залізобетонні кільця для колодязя?

Компанія «KOLCA-GBI» пропонує кільця КС, днища ПН, кришки ПП для колодязів. Вся продукція вироблена відповідно до ДСТУ в контрольованому середовищі. Доставимо ЗБВ вироби по Києву і області, виконаємо монтаж на об’єкті замовника.